درباره

کارسان

معرفی شرکت

گروه شرکت های صنایع برق و روشنایی کارسان به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های پیشرو در زمینه  تامین ، تولید و توزیع محصولات الکترونیک با تکیه بر سالها تجربه در صنعت کشور و با بهره گیری از توانمندی نیروی انسانی کار آزموده و با دانش فنی بالا و همچنین تکنولوژی های نوین و به روز دنیا در سایه مدیریت پویا و توانمند خود توانسته شبکه ای پایدار در تامین و توزیع محصولات خود ایجاد نموده و گامهای بلندی در نیل به اهداف خود که همانا تعمیق داخلی سازی ، افزایش صادرات و توسعه پایدار کشور است  بردارد .

محصولات کارسان با دارا بودن نشان استاندارد ملی ایران، کیفیتی در خور مشتریان گرانقدر خود داشته و با بهره وری در تولید ، قیمتی مناسب برای عرضه ایجاد نموده است .

اشتغال زایی، اهمیت به تولید محصولاتی سازگار با محیط زیست ، همکاری با سازمانهای مردم نهاد NGO  ، از رئوس فعالیتهایی با دغدغه مسئولیت اجتماعی کارسان می باشد .

قطب صادرات محصولات ال ای دی از طریق تعمیق .

ماموریت ها

شرکت صنایع برق و روشنایی کارسان  با تکیه بر دانش و تجربه سال ها حضور در حوزه صنعت کشور، با هدف توسعه و تامین بخش بزرگی از نیاز بازار کشور به محصولات الکترونیک و روشنایی توانسته است در مدت زمانی کوتاه با استفاده از تمامی ظرفیت های خود، اهداف بومی سازی تولید قطعات و افزایش کمی و کیفی محصولات را محقق نماید.

تیم تحقیق و توسعه هلدینگ کارسان با در نظر گرفتن اهداف سازمان و اتخاذ استراتژی مناسب و همچنین شناخت درست از نیازهای مشتریان و توانمندی فنی و مدیریتی خود، بازاریابی و خدمات پس از فروش برای رسیدن به توسعه سازمان و کسب رضایت مشتریان خود راه اندازی نموده است.

ما برآنیم تا شعار ”  خانه ای روشن برای  همه  ” را تحقق بخشیم .

مسئولیت های اجتماعی

اشتغال زایی روز افزون برای اقشار مختلف جامعه ، همکاری با سازمان های مردم نهاد و NGO ها جهت تسهیل در کمک رسانی به نیازمندان و محرومان ، مشارکت در طرح های فرهنگی ، ورزشی یرای کمک به افزایش سطح فرهنگ عمومی جامعه ، کمک به توسعه پایدار و استقلال کشور از طریق کاهش وابستگی به واردات و...

چشم انداز

در گام نخست کاهش وابستگی کشور به واردات قطعات مورد استفاده در صنایع روشنایی 

و درگام بعدی تبدیل شدن به قطب صادرات قطعات و محصولات روشنایی LED در منطقه

کارسان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید